Image Alt

O mně

Fotograf muzikant cestovatel snílek

Život máme prožít a zažít ...
Vladimír Štrunc

Vladimír Štrunc

Svatební fotograf

Každá svatba je originální v jedinečnosti okamžiku, který se již nebude opakovat.

Miluji příběhy

Fotografováním svatebního příběhu si pokaždé plním svůj sen, že mohu přes objektiv zachytit neopakovatelné emoce svatebního páru a jejich blízkých.

Portréty i momentky

Fotím portrétním a reportážním stylem s důrazem na zachycení emocí a světla. Nejraději fotím po celý den, kdy mohu vyprávět celý příběh. Tak mohu nejlépe vystihnout atmosféru svatby, kde z fotek dýchá pohoda, radost a štěstí.

Technika a praxe

Používám profesionální fotoaparáty Nikon a Canon. Pro krátké filmové šoty steadycam DJI a dron. Mám za sebou 20-ti letou praxi jako fotograf a příležitostný filmař v multimediálních projektech pro krajské úřady, města, firmy, základní a střední školy. Fotografování svateb patří v poslední době mezi mé hlavní záliby, ale rád svou práci doplňuji o řadu dalších zajímavých projektů.

Muziku mám v krvi

Dokonalá svatba je jedině s živou hudbou. Hraji a zpívám v moderní cimbálové muzice, která výborně osloví všechny věkové skupiny bezprostřední atmosférou. Zazní zde různé žánry od folku, rocku, jazzu, lidovek, country až po taneční hudbu se známými skladbami z filmů. S cimbálovkou si můžete dokonale užít jak svatební obřad, první novomanželský tanec, tak i večerní zábavu.

Mé zájmy, aneb máme se o čem bavit

Láska k rodnému kraji a k folkloru spojená s obrovským zájmem o přírodu, cestování, makrofotografii a entomologii, která v posledních ledech přinesla své ovoce v podobě již mé třetí autorské knihy (Tiger Beetles of the World, Ground Beetles of the Africa a Jewel Beetles of the World). Miluji také dlouhé procházky se svým věrným kamarádem borderkou Badym. A že to tak funguje, můžu poděkovat své rodině.

Těším se na Vás

Vladimír Štrunc

Primáš cimbálové muziky

Hudba je můj život a rozdávat muzikou radost, bývá největší odměnou.

Můj hlavní rádius: kdekoliv na Moravě a Slezsku +  Pardubický kraj